KONST / Litografier / Färglitografi 13183119
nr 1318 3119
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 4/200, "Gamla Uppsala Kyrka" mm: 33x48cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 6 april 2020
kl 19:23:35
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist